Cel mai frumos cadou de ziua mea

Gabriela Beres BAKERY SCHOOL - ȘCOALA DE BRUTĂRIE

100% Complete
Vreau să fac o donaţie!

Dorim sa avem un impact pozitiv in vietile acestor elevi si sa le deschidem calea de a invata o meserie nu doar frumoasa, ci si esentiala tuturor, iar lucrurile nu se vor opri aici. Vom continua sa investim in noi parteneriate pentru a instrui si pentru a sustine multe generatii de absolventi ai Bakery School, multi ani de acum inainte.

Anul acesta am ales sa imi donez ziua de nastere pentru a sustine activitatea Bakery School. De formarea elevilor se ocupa trainerii nostri, insa avem nevoie de ajutor pentru a putea aduce elevii zi de zi la scoala. Orice contributie, oricat de mica, ne va fi de ajutor in combaterea abandonului scolar.

Multumesc.

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Dorim să facem diferența în comunitate și ne propunem să avem un impact pozitiv în viețile copiilor din medii defavorizate prin suport financiar oferit elevilor noștri și prin crearea de forță de muncă calificată, atât de necesară pe piața muncii.

SUSŢIN PROIECTUL

Sustinerea asociatiei

Strangerea de fonduri pentru acoperirea costurilor necesare managementului zilnic al Asociatiei (plata profesori, burse elevi, transport elevi)

Bakery School este un proiect de suflet, este o scoala de meserii care si-a deschis usile pentru 39 de elevi din medii defavorizate, dornici sa invete maiestrie, 39 de viitori brutari, cofetari sau, de ce nu, ciocolatieri. Bakery School este angajamentul nostru pentru comunitate. Dorim sa avem un impact pozitiv in vietile acestor elevi si sa le deschidem calea de a invata o meserie nu doar frum

27 Sep 2021

La mulți ani!
21 Sep 2021

21 Sep 2021

************ private

La multi brutari si ciocolatieri talentati si fericiti!

************ private

La Multi Ani, Bakery School Romania si frumoasei sale echipe!

************ private

Un proiect care, fara dedicarea si determinarea ta, nu ar fi ajuns realitate!
Gabriela Beres : BAKERY SCHOOL - ȘCOALA DE BRUTĂRIE
Cel mai frumos cadou de ziua mea